Sitemizden rezervasyon yaptıktan yada bilet aldıktan sonra yaptığınız işlemlere ulaşıp üzerinde değişiklik yapmak isterseniz Ana Sayfadaki İşlemlerim linkini kullanarak bunu yapabilirsiniz. 

Sitemize üye girişi yaptıktan sonra bir bilet almışsanız ;

Üyelik girişi yaptıktan sonra İşlemlerim linkine tıklayarak yaptığınız tüm işlemlere ulaşabilirsiniz. 

Ancak üye olduğunuz halde üyelik girişi yapmadan bilet rezervasyon yada alımı yapmışsanız veya sitemize üye değilseniz sıra ile sağıdaki işlemleri yaparak işleminize ulaşabilirsiniz. 

1. Ana sayfa üzerinden İşlemlerim linkine tıklayın. Ardından gelen ekranda PNR ARAMA bölümünü kullanarak 

PNR numaranızı ve Ad-soyad veya telefon numaranızı yazarak PNR Ara linkine tıklayarak İşleminize ulaşabilirsiniz. 

Güvenliğiniz için sizden istenen tüm bilgileri doğru girmeniz durumunda İşleminiz size gösterilecektir. 

Gelen ekran üzerinden Rezervasyonunuzu iptal ettirebilir, Biletinizi Açığa alabilir yada açık biletinizi yeni bir bilet ile değiştirebilirsiniz

Tüm bunları yapmanıza rağmen İşleminize ulaşamıyorsanız Lütfen Müşteri Hizmetlerinden bize mesaj gönderiniz.

Üye olmak için sitenin giriş sayfasının sol üst tarafında bulunan yeni üye linkine tıklamanız gerekmektedir. Ardından gelen ekranda sizden istenen bilgileri doldurmalısınız. Üyelik kaydınızı yaptıktan sonra e-posta hesabınıza bir aktivasyon e-posta sı göndereceğiz. Bu e-posta da gösterildiği şekilde Aktivasyon linkini tıkladıktan sonra siteye üye olacaksınız.

Elektronik bilet, kağıt bilet düzenlenmeksizin yolcunun tüm rezervasyon ve satış kayıtlarının elektronik ortamda saklanmasıdır. Bu uygulama sayesinde otobüse binmek için elinizde kağıt bilet olması gerekmemektedir.